Ekonomi

Coinbase, GALA V2 airdrop’u desteklemeyeceğini duyurdu

Gala Games’in temel hizmet token’ı olan GALA, son 3 aydır düşüş trendinde.

Bununla madeni para tabanıŞirket mevcut Gala V1’i kullanımdan kaldırmaya karar verdiği ve Gala V2 airdrop’unu desteklemediği için bu sürüm düşürme devam edebilir.

Neler oluyor?

Coinbase, son duyurusuna göre GALA V1’i 15 Mayıs 2022’de sonlandıracak. Ancak GALA V2’yi bir haber bülteni adresi altında yayınlayacak. Kripto borsasının, 15 Mayıs’ta planlanan projesi öncesinde Gala V1 ticaretini 12 Mayıs 2023’te askıya alacağını da sözlerine ekledi.

Coinbase Pro, Coinbase borsası ve Coinbase Prime dahil olmak üzere tüm kripto hizmetlerinin Gala kripto ticaretini askıya alacağını da sözlerine ekledi. Detaylara göre Coinbase kullanıcıları GALA V1’e erişebilecek ve bunları platformdan çekebilecek.

Coinbase’in rastgele bir Gala V2 airdrop’unu desteklememeyi seçtiğini belirtmekte fayda var. Bununla birlikte, Coinbase’de tutulan GALA fonları için, herhangi bir kripto platformu, planlanan anlık görüntüden sonra airdrop’lar yoluyla rastgele bir GALA kriptosu alma hakkına sahip olmayacaktır.

GALA Games ekibinden bir Gala V2 airdropu almak için Coinbase kullanıcılarının anlık görüntüden önce cüzdanlarından kişisel depolama cüzdanlarına rastgele bir GALA V1 aktarması gerekir.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haberlerinde yayınlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu